keramický mlecí mechanismus CrushGrind MINI - 100 mm

Keramický mlecí mechanismus pro mletí pepře a hrubozrnné soli. Délka mechaniky - 100 mm.  Výsledná výška mlýnku bude cca. do 15 cm dle ponechané vrchní dřevěné otočné části.

Pozor! Jedná se o mechaniku, která díky svému největšímu průměru 37,5 mm je vhodná pro výrobu mlýnků bez lepení dřeva, neboť se vejde do běžně dostupného truhlářského řeziva prodávaného v síle 50mm. 

 

Skladem
Kód: 58
220 Kč 181,82 Kč bez DPH

Něco o mlecím mechanismu: Jedná se o mlecí mechanismus Dánského výrobce, který poskytuje garanci 25 let na všechny keramické části.  CrushGrind® je unikátní keramický mlecí mechanismus umožňující mletí pepře, hrubozrnné soli, koření, bylin a různých směsí koření. Při používání mechanismu není chuť a vůně ovlivněna žádnou oxidační nebo chemickou reakcí. Keramický mechanismus je ideální pro mletí hrubozrnné soli.

Při výrobě používají čistě přírodní materiál, který je ideální pro zpracování všech druhů potravin, je odolnější a tvrdší než ocel. Dánská firma IDEAS Denmark byla první, kdo vyvinul keramický mlecí mechanismus. Mlecí mechanismus je plně nastavitelný s udržením nastavení hrubosti mletí. 

 

Zpět do obchodu