CrushGrind MINI - hřídel 100 mm

Keramický mlecí mechanizmus pro mletí pepře a hrubozrnné soli. Délka mechaniky - 100 mm.  Výsledná výška mlýnku bude cca. do 15 cm dle ponechané vrchní dřevěné otočné části.

Pozor! Jedná se o mechaniku, která díky svému největšímu průměru 37,5 mm je vhodná pro výrobu mlýnků bez lepení dřeva, neboť se vejde do běžně dostupného truhlářského řeziva prodávaného v síle 50mm. 

 

Kupte si 10ks mechanizmů a získejte 10% slevu

Kupte si 20ks mechanizmů a získejte slevu 15%

 

 

Skladem
Kód: 58
Značka: CrushGrind
220 Kč 181,82 Kč bez DPH

Něco o mlecím mechanizmu: Jedná se o mlecí mechanizmus Dánského výrobce, který poskytuje garanci 25 let na všechny keramické části.  CrushGrind® je unikátní keramický mlecí mechanizmus umožňující mletí pepře, hrubozrnné soli, koření, bylin a různých směsí koření. Při používání mechanizmu není chuť a vůně ovlivněna žádnou oxidační nebo chemickou reakcí. Keramický mechanizmus je ideální pro mletí hrubozrnné soli.

Při výrobě používají čistě přírodní materiál, který je ideální pro zpracování všech druhů potravin, je odolnější a tvrdší než ocel. Dánská firma IDEAS Denmark byla první, kdo vyvinul keramický mlecí mechanizmus, který je plně nastavitelný s udržením nastavení hrubosti mletí. 

 

Jedná se o mlecí mechanismus Dánského výrobce, pro kterého zajišťuji obchodní zastoupení v ČR a SR. CrushGrind® je unikátní keramický mlecí mechanismus umožňující mletí pepře, soli, koření, bylin a různých směsí koření. Při používání mechanismu není chuť a vůně ovlivněna žádnou oxidační nebo chemickou reakcí. Keramický mechanismus je ideální pro mletí hrubozrnné soli.

Při výrobě používají čistě přírodní materiál, který je ideální pro zpracování všech druhů potravin, je odolnější a tvrdší než ocel. Dánská firma IDEAS Denmark byla první, kdo vyvinul keramický mlecí mechanismus. Mají 22 let zkušeností v tomto oboru a  poskytují garanci 25 let na všechny keramické části. Mlecí mechanismus je plně nastavitelný s udržením nastavení (jemné/hrubé). Má 14 poloh hrubosti.

Zpět do obchodu